Zimní sezóna je za námi - čeká nás jaro

5.4.2022
http://www.karavany-strakonice.cz/admin/./upload/clanky/OOE-banner-Serie-ow8513495kuudkdd3vfwefqlvdolpegq9qxjtv283s.jpg

Zimní část sezóny máme za sebou. Během prvních 3 měsíců roku od spuštění naší půjčovny obytných vozů ve Strakonicích jsme naše obytná auta půjčili na nejrůznější místa. Auta jezdila po Čechách, Itálii, Švédsku a Rakousku. Jsme rádi, že všichni naši klienti byli spokojeni a ze své dovolené se vraceli nadšeni.

Jaro s obytňákem

Jarní měsíce přinášejí celou řadu zajímavých možností, kam vyrazit s obytňákem. Velmi oblíbenou variantou je cesta na Moravu, kdy si zaparkujete jeden na jednom místě, další můžete přejet a třeba za prodloužený víkend navštívit 3 vinice a všude si užít skvělou atmosféru. Rádi vám doporučíme místa na Moravě, kam můžete s naším obytňákem vyrazit.

Máme velmi úzkou spolupráci s jedním vinařem, který vás nechá nocovat přímo u vinice hned vedle krásného zázemí, kde je možné večer posedět a nechat si udělat ochutnávku.

Další oblíbenou destinací je Maďarsko. Termální lázně i místa na kola. Obytňáky mají v Maďarsku docela dobré podmínky i zázemí na řadě míst, takže cesta do této země je velmi lákavá a žádaná.

A nesmíme zapomenout ani na Rakousko. Rakouská jezera jsou fantastická a s obytným vozem jich můžete vidět hned několik za pár dní Nejsou daleko od sebe, každé je jiné a každé má své kouzlo. Navíc mimo sezónu vůbec není problém s parkováním, takže je jaro ideální čas na to si půjčit naše obytné auto a vyrazit objevovat krásy Rakouska.

 

Na nic nečekejte. Termíny zatím ještě máme. Rezervujte si svůj termín právě dnes a získáte tak skvělé zážitky, na které budete dlouho vzpomínat. 

Půjčte si naše obytné auto ještě dnes za výhodných podmínek.
rezervovat