Termíny na léto pomalu mizí

8.1.2022
http://www.karavany-strakonice.cz/admin/./upload/clanky/ahorn-Canada-TU-2021-vorne-schrag-mit-Hintergrund-scaled.jpg

Včasná rezervace je základ. Na léto se začínají pomalu plnit termíny. Snažíme se, aby v létě měl každý možnost využít auto celý týden, takže ideálně od soboty do soboty. Tento způsob je pro všechny ideální. 

 

Rezervujte si náš Ahorn na léto přímo ZDE - vyberte si termín a jeďte. 

 

Postup rezervace a placenÍ

Rezervaci na léto si můžete udělat už nyní s tím, že zaplatíte pouze polovinu půjčovného. Pošleme vám na mail fakturu, kterou uhradíte. Je třeba myslet na to, že dokud není první polovina půjčovného uhrazena, negarantujeme vám termín. Po zaplacení je auto již rezervováno. 

Druhou polovinu pak doplácíte 1 měsíc před plánovaným půjčením vozu. Opět na nic nemusíte myslet – pošleme vám na mail doklad k zaplacení.

Domluva ohledně půjčení a předání vozu

V den předání je potřeba složit jistotu ve výši 25 tisíc Kč, která slouží jako záloha pro případné poškození vozu. Jistota se vybírá v hotovost v den předání proti klíčkům od vozu. 

Měsíc před plánovanou zápůjčkou vám zavoláme, oznámíme nutnost doplatku a domluvíme se, co vše budete chtít připravit (ložní prádlo a podobně). V den výpůjčky (obvykle odpoledne daného dne) je vám auto k dispozici u nás ve Strakonicích. Není problém si tu na hlídaném a krytém parkovišti nechat vaše osobní vozidlo a jenom přesednout. 

My vás seznámíme se všemi funkcemi auta, dostanete od nás i podrobný návod a navíc, všechny naše zařízení máme natočené a manuály umístěné na našem youtube kanále, takže se vždy můžete snadno podívat, jak se dané zařízení ovládá. 

Vrácení vozu

Po vaší dovolené je potřeba obytné auto vrátit nejpozději do 11 hodin, abychom ho zase mohli připravit dalším zákazníkům. Zkontrolujeme ho, vypořádáme zálohu. Vše obvykle zvládneme do půl hodinky. 

Půjčte si naše obytné auto ještě dnes za výhodných podmínek.
rezervovat