První půjčení obytného vozu

31.10.2021
http://www.karavany-strakonice.cz/admin/./upload/clanky/rv-g8b0a3139d_640.jpg

V dnešní době a hlavně s našimi vozy může vyrazit na cestu skutečně kdokoliv.

Stačí vám řidičské oprávnění skupiny B (tedy na osobní auto).

Naše obytné vozy jsou prostě takové dodávky (Citroen Jumper a Renault Master) a je na nich postavená nástavba (obytný vůz).

Kdokoliv, kdo umí řídit osobní auto, zvládne řídit i obytný vůz (někdy nesprávně označovaný za karavan). Naše vozy mají klasicky 2 sedačky (řidič a spolujezdec) a sezení (s pásy) u stolku za řidičem. Auta jsou uzpůsobena na cestování pro 4 až 5 lidí a vyspí se v nich stejný počet lidí.

S obytným autem už nic dalšího nepotřebujete

Naše obytná auta jsou vybavena lůžkovinami, nádobím, sporákem, ledničkou, nádržemi na vodu i odpad, koupelnou i záchodem. Fakticky tedy nic dalšího nepotřebujete. Nasednete a můžete jet. Vše od nás máte připravené (teplou vodu, topení). Stačí si sbalit trošku oblečení a můžete ihned vyrazit kempovat (do kempu či takzvaně nadivoko).

Nemám zkušenosti s obytným autem

To na začátku nemá nikdo. Ale jakmile si auto jednou půjčíte, už nebudete chtít přestat. Alespoň týden s obytným autem každý rok absolvuje čím dál více lidí. Nemusíte si ho kupovat. Stačí si ho půjčit. Snadno, rychle a jednoduše.

Stačí si u nás na webu vybrat termín, vůz a je to. Druhý den můžete vyrazit. Není se čeho bát. Je to prostě jen auto, ale to auto vám umožní jet na místa, kde už se kvůli nízkým kapacitám ubytování nedostanete, nemusíte plánovat příliš dopředu, stačí se dnes rozhodnout a zítra vyrazit na místo, kde to máte rádi. 

 

Půjčte si naše obytné auto ještě dnes za výhodných podmínek.
rezervovat