Proč jet obytným vozem lyžovat na Kvildu?

2.11.2021
http://www.karavany-strakonice.cz/admin/./upload/clanky/motorhome-gd9b825c79_1280.jpg

Naše obytné vozy jsou připravené pro zimní kempování. Díky soběstačnosti vozu nemusíte řešit vůbec nic a vše máte od nás již při přebírání vozu připravené.

Kompletně vybavené obytné vozy

-          Dvě plné plynové lahve – vystačí na 4 dny plného provozu v mrazu pod 20 stupňů

  • -          Plnou nádrž pitné vody (nezamrzne, umyjete se, uvaříte dle potřeby) – 100 litrů vám vystačí na běžný provoz několik dnů (v závislosti na spotřebě při sprchování)
  • -          Běžky, sjezdovky i lyžařskou obuv budete mít vždy suchou, protože naše vozy mají vyhřívanou garáž, kde vám přes noc vše krásně vyschne
  • -        4 -5 míst na jízdu a spaní – dle volby vozu máte vždy minimálně 4 kvalitní místa na jízdu i spaní, takže vyražte s dětmi nebo s partou na parádní prodloužený víkend na Kvildu

Kvilda je ideální místo na zimní dovolenou

Na Kvildě případně na Horské Kvildě je možné parkovat i nocovat na placených parkovištích, takže se nemusíte bát, že nebude místo. Přes den mohou být parkoviště plná, ale k večeru se vždy vyprázdní a vy si můžete najít krásné místo na přenocování. Kvilda nabízí nekonečné možnosti zimní dovolené – běžky i sjezdovky zde využijete skutečně naplno. Navíc je v místě několik atrakcí a turistických míst, kam můžete vyrazit i pěšky a krásně využít čas, kdy už se nedá lyžovat (večer, ráno).

Obchody, restaurace a vyžití na Kvildě

Kvilda je skvělé místo, kde si ráno dojdete pro čerstvé pečivo do místní pekárny, na oběd můžete do několika restaurací a večer si můžete dojít na pivo do místního vyhlášeného pivovaru. To vše na velmi malém prostoru a zároveň ve vysoké kvalitě. Kvilda je opravdu vynikající místo pro vaši zimní dovolenou a naše obytná auta vám v tom dokážou dělat velmi užitečného společníka. Protože i takový silvestr na Kvildě v obytňáku je zážitek, na který se nezapomíná. 

Půjčte si naše obytné auto ještě dnes za výhodných podmínek.
rezervovat