Na Lipno s naším obytňákem

3.1.2022
http://www.karavany-strakonice.cz/admin/./upload/clanky/DSC05799.jpg

Lipno je ideálním místem pro lyžování s dětmi. Máme pro vás připravený krátký návod, jak můžete snadno a velmi jednoduše strávit příjemný víkend, nebo ještě lépe všední dny na Lipně a nejen si dobře zalyžovat, ale i slušně ušetřit za ubytování.

Parkování obytného auta na Lipně

Parkování je na Lipně řešené přímo u sjezdovky. Na nejvyšším patře parkoviště přímo pod hlavní sjezdovkou je možné zdarma i bez předchozí rezervace zastavit a nocovat. Je potřeba ale myslet na to, že zde nejsou žádné přípojky elektřiny. Ale to vás nemusí trápit. Naše vozy vydrží při standardním provozu celý víkend na baterii a plyn na vytápění ze 2 lahví nespotřebujete. Takže stačí nasednout, užít si víkendovou lyžovačku a nemusíte nic řešit. Vše tedy máte na víkend nebo cca 3 dny připravené. Při delším pobytu je potřeba řešit dobití baterie, která nevydrží (ale i s tím vám umíme pomoci). Plyn stačí v pohodě.

Naše obytná auta jsou na vaše lyžování připravena

Naše obytná auta jsou připravena na zimu. Máme zateplené nástavby, inteligentní topení a rukávy na předek vozu, které drží lépe teplo uvnitř vozu, aby neutíkal kabinou. Máme připravené vaky na lyže do zavazadlového prostoru, který je navíc vyhřívaný, takže zde můžete mít umístěné i lyžařské boty, které vám krásně přes noc vyschnou na další lyžování. Díky tomu máte suché jak lyže, tak boty na další den.

Vše potřebné seženete přímo na Lipně

Hned u sjezdovky je nově otevřená restaurace, kde vaří skvělá jídla. Dále ve městě je pak k dispozici několik zajímavých restaurací (pizzerie, steak house, a podobně). Půjčovna lyží a instruktoři jsou samozřejmostí hned u sjezdovky.

Navíc hned vedle sjezdovky u parkoviště je supermarket, kde můžete nakoupit jídlo pro vlastní vaření. Tím vám odpadají i ostatní starosti ohledně nákupu dopředu nebo plánování jídla. Vše snadno koupíte přímo u sjezdovky, uložíte v lednici a vaříte tak, jak máte rádi. Dojeďte si zalyžovat na Lipno s naším obytňákem třeba rovnou zítra. Auta máme připravená. 

Půjčte si naše obytné auto ještě dnes za výhodných podmínek.
rezervovat