Jak cestovat do Rakouska na hory obytným autem

25.1.2023
http://www.karavany-strakonice.cz/admin/./upload/clanky/hory.jpg

Obytná auta jsou pro lyžaře přímo stvořená. Lyže snadno uložíte do vyhřívané garáže a ráno máte vše znovu suché a připravené. Několik lokalit v Rakousku u sjezdovek je dokonce na kempaře připraveno a nabízí sušárnu i sociální zařízení, které můžete využít. Ale i bez těchto vychytávek se díky naším prostorným vozům obejdete (velká koupelna se záchodem a sprchou).

Půjčovna zimních obytných vozů ve Strakonicích

Naše půjčovna obytných aut se nachází ve Strakonicích. Tedy prakticky na cestě do Flachau (Ski Amade). Ze Strakonic je to přes České Budějovice 4 hodiny přímo na sjezdovku. Z Prahy je to k nám něco málo přes hodinku, z Plzně je to podobný čas. Naše auta jsou připravená a vyzkoušená i v tuhých mrazech, díky zdvojené vyhřívané podlaze budete mít v autě pořád teplo. Moderní topení, které se dá programovat tak, aby auto temperovalo když jste na sjezdovce a vyhřálo se těsně před tím, než ze sjezdovky přijdete.

Naše zkušenost s kempováním pod sjezdovkou

Přímo v Rakousku spolupracujeme s naším kolegou, který přesně ví, kam si můžete přímo pod sjezdovkou nebo u termálů stoupnout. Máme vybraných několik míst, která jsou pro vás připravená kdykoliv. Stačí si jenom vybrat lokalitu v resortech Ski Amadé a my vám se vším poradíme.

  Proč si půjčit auto ve Strakonicích a pokračovat dále do Rakouska na hory?

Výhody

  •          Urychlení celé cesty na hory (část cesty jedete svým osobním autem)
  •           Auto připravené okamžitě k převzetí – jen přeložíte věci a vyrážíte vyhřátým autem
  •           Strakonice na cestě do Rakouských Alp prakticky odkudkoliv z ČR
  •           Vaše osobní auto zůstane v bezpečí na hlídaném parkovišti pod kamerovým systémem
  •           Nová luxusní obytná auta připravená na zimní provoz (vyhřívaná podlaha, 2 plynové lahve na topení, luxusní spaní pro 4 a více osob, palubní počítač a televize na dlouhé zimní večery)
  •           Nemusíte řešit ubytování – s naším obytným vozem a zkušenostmi vám přesně poradíme, kde můžete na sjezdovkách ve Flachau parkovat
  •           Vyražte kdykoliv – zkontrolujte, jestli jsou naše vozy k dispozici v rezervačním systému a vyrazit můžete třeba hned zítra

 

Nevýhody

 

  • Budete se chtít stále vracet a naše půjčovna bohužel není nafukovací (polovina zimní sezóny je již zarezervovaná)
Půjčte si naše obytné auto ještě dnes za výhodných podmínek.
rezervovat