Aktuální vládní omezení vám u nás vadit nemusí

25.11.2021
http://www.karavany-strakonice.cz/admin/./upload/clanky/5AE5BE29-D2B0-4FF3-852A-BBAC16238E5C.jpeg

Na obzoru je další omezení pohybu, zkracuje se návštěvní doba restaurací a omezuje se počet osob na kulturních a sportovních akcích. Naštěstí nic z aktuálních opatření neohrožuje pobyt ve volné přírodě, kempu nebo na horách. A to je přesně to, co vám můžeme nabídnout. Máme aktuálně pro nadcházející období k dispozici 2 obytná auta na zimní provoz. 

Zimní paket našich vozů

Náš zimní paket obytných automobilů je přizpůsoben na podzimní i zimní kempování. Ochrana předního skla funguje nejenom jako ochrana vašeho soukromí, ale i jako teplotní zábrana, díky které vám zůstane v autě teplo. Automatické plynové topení si nastavíte dle svojí potřeby a o nic se celou noc ani den nemusíte starat. Ať jste na horách či v přírodě, naše autonomní vozy bez nutnosti připojení na elektřinu vám poskytnou maximální komfort, který potřebujete. Samozřejmostí jsou zimní pneumatiky, 2 plné plynové lahve pro vaši cestu.  Vozy disponují dvojitou vyteplenou podlahou, rozfuky napříč vozidlem i do garáže. Vše samozřejmě navíc jistí moderní systémy, takže se vám nemůže stát, že na něco zapomenete. V případně problémů se systém sám vypustí a nehrozí žádné riziko poničení. 

Dezinfekce a čistá vozidla

Naší prioritou je vaše bezpečnost, takže každé auto po vrácení pečlivě dezinfikujeme a čistíme, abyste se v něm cítili bezpečně a komfortně. Vaše zdraví je pro nás priorita. Díky tomu se nemusíte bát a můžete s našimi obytnými vozy vyrazit kamkoliv. Rakousko je sice aktuálně pro nás uzavřené, ale v Čechách je stále spousta krásných míst, kam se dá vyrazit. Sledujte prosím aktuální situaci, abyste měli přehled, zda už můžete i do Rakouska na hory, nebo je možné pouze u nás. Ale vlastně celá Šumava je v zimě krásné místo, kam stojí za to se podívat. A s našimi vozy je to opravdu hračka.

Půjčte si naše obytné auto ještě dnes za výhodných podmínek.
rezervovat