4 výhody pronájmu obytného vozu pro vaši rodinnou dovolenou

31.10.2021
http://www.karavany-strakonice.cz/admin/./upload/clanky/Photo_6684680_DJI_8_jpg_6041351_0_2021101616732_photo_original.jpg

Vydáte se na rodinnou dovolenou, abyste si odpočinuli a užili si pár dní svobody. Stejně tak chcete flexibilitu, když si uděláte čas prozkoumáním nového místa. Chcete se věnovat dobrodružným aktivitám, které vyžadují mobilitu, a přesto chcete být maximálně pohodlní.

Dovolená v obytném autě je volnost na prvním místě

Mít mobilní dům mimo domov je skvělý nápad, když jedete na dlouhou dovolenou. Nemusíte se obávat, že byste nenašli hotelový pokoj, který by mohl být dražší, než jste původně očekávali. Pokud chcete navštívit destinace vzdálené od vašeho hotelu, nemusíte si dělat starosti s dopravou. A na cestách si nemusíte dělat starosti s restauracemi a dalšími osobními vymoženostmi.

Pronájem obytného vozu je žádanější alternativou než rezervace hotelu a pronájem auta, když jste na rodinné dovolené. S obytným vozem se můžete vy i vaše rodina cítit pohodlně po celou dobu.

Budete se cítit pohodlněji

Jedna z nejlepších věcí na pronájmu obytného vozu pro vaši rodinnou dovolenou je neuvěřitelné pohodlí, které získáte. Většina moderních obytných vozů je samostatných, takže budete mít k dispozici zázemí, jako je toaleta a sprcha, kuchyň, prostor na spaní atd. Uvaříte si na parkovišti u obchodního centra, přespíte na Steelplatzu uprostřed města nebo v kempu, kam dorazíte až večer či v noci. Jste volní, všude zaparkujete a kamkoliv si dojedete.

Budete jíst zdravější jídlo

S kuchyňským vybavením, které poskytuje obytný vůz, můžete vařit jídlo, které chcete jíst, místo hledání restaurace nebo stánku s jídlem, kdykoli máte hlad. Můžete jen nakupovat potraviny a mít domácí stravu. Budete mít dobré jídlo a utratíte méně. Vy a vaši rodinní příslušníci si budete užívat jídlo, které vám chutná, místo abyste si dělali starosti, zda jídlo, které najdete na příští zastávce, bude vyhovovat vkusu a potřebám každého. Děti a restaurace je někdy noční můra, tak proč na dovolené tyto občasné nepříjemnosti podstupovat. Prostě si uvaříte, na co máte rádi.

Budete flexibilní

Cestování v obytném voze vám umožní zastavit se kdekoli a kdykoli budete chtít a to nejen po Česku. Sever Evropy je nádherné místo k návštěvě a tolik věcí, které můžete objevit na každém kroku. Jsou zde jezera, hrady, přírodní krajina, skalní útvary, zvlněné kopce - věci, které vám a vaší rodině poskytnou příležitost zůstat venku, dýchat čerstvý vzduch a užívat si přírodu. Je jen na vás, jak dlouho chcete na jednom místě strávit.

 

Prostě dojedete na místo a spíte. Ráno odjedete zase jinam. Stačí si jen s majitelem domluvit, že tam skutečně můžete stát a paradoxně zaparkujete na každé louce. Obytná auta jsou plně soběstačná – máte plyn na vaření, topení i ohřev vody. 100-litrová nádrž na vodu vám vystačí jak na mytí i sprchování na několik dnů. Nic víc už neřešíte. Lednička běží na plyn, takže vše vezete v autě. 

Půjčte si naše obytné auto ještě dnes za výhodných podmínek.
rezervovat